Walentynki

• Miłość to takie uczucie, które pobudza myślenie i robi tak, że jesteśmy otwarci na ludzi.
  • Miłość to taka druga dusza, która otwiera tę pierwszą duszę. Właściwą.
  • Miłość to rodzina i pomaganie sobie i wspólne, jedno serce.
  • Nie mam zielonego pojęcia, czym jest miłość. To chyba jakiś koszmar.
  • Miłość to jest wielka czerwień.
  • Miłość to takie uczucie, gdy się kogoś więcej niż lubi. Nie na zawsze, ale na jakiś czas. Można być wtedy ciągle razem, albo tylko czasami. Jak się woli.
  • Miłość to mój pies i rodzina. Mamę się kocha, bo się o nas troszczy i tata też czasami.
  • Miłość, to na pewno małżeństwo i czasem przyjaźń. Okazywanie sobie fajnych rzeczy i całusy. Z miłości jest też dziecko.
  • Miłość jest czymś na pewno. Kocha się żonę i męża, rodziców i pluszaki.
  • Miłość jest do kogoś bliskiego, np. do chłopaka, albo do dziewczyny. Miłości nie widać, tylko się ją czuje w sercu- takie jakby ciepło. Gdy jest to ciepło, to się człowiek wtedy zauracza.
  • Miłość to jest kochanie. Kochanie znaczy szanowanie kogoś. Ja kocham moja mamę, bo jest moją mamą i nigdy nie chce dla mnie źle.
  • Miłości nie widać, tylko ją czuć w sercu. Jest niewidzialna dla nas, tylko ją widzi serce.
  • Miłość się pojawia, gdy jest się bardzo miłym dla kogoś. Gdy się kogoś kocha, to się można z nim ożenić. Mąż z żoną się w większości kochają i dają sobie pierścionki.
  • Jak się kogoś kocha, to nie można sprawiać przykrości.
  • Nie mogę określić, co to jest miłość, bo to się może pomieszać mocno w głowie. Jak się kogoś kocha, to po prostu wszechświat kieruje Cię do wybranki.
  • Pojawiają się motyle w powietrzu i brzuchu. W dzieciństwie się lubi, a potem już można kochać.
  • W ramach ślubu można jechać na romantyczne wakacje i razem się opalać i bawić w romantyczne zabawy.
  • Miłość jest wtedy, gdy się zakochasz i dasz komuś kwiaty z liścikiem. W tym liściku można napisać wszystko.
  • Gdy kochasz, to pomagasz innym, bo jesteś wtedy najbardziej dobry.
  • Jak byłam w brzuchu u mojej mamy, to czułam, że ona jest wtedy zakochana.
  • Miłość, to uczucie piękne i miłe.
  • Miłość się wyróżnia wśród innych uczuć.
  • Miłość jest wtedy, gdy się kogoś uwielbia i w szkole wtedy daje z siebie najlepsze cechy.
  • Z miłości odrabia się razem prace domowe i można się ubrać razem na czerwono.
  • Z miłości się ludzie całują.
  • Tacy ludzie z miłości się tylko całują i już nic.
  • Gdy jest miłość, to się razem chodzi na imprezki i je się tam ciasto na spółkę.
  • Miłość? Nie słyszałam.
  • Jak ktoś kogoś widzi i się chce zakochać od razu.
  • Na początku jest przyjaźń, a potem już miłość.
  • Z miłości się przytula i całuje i wyraża miłe rzeczy z siebie. Do dziewczyny można powiedzieć, że ma ładną sukienkę, a do chłopaka, że ma niezłą fryzurę, bo się ładnie właśnie uczesał.
  • Gdy się kocha, to się chodzi na randki.
  • Miłość jest czymś bardziej niż lubieniem. Nawet w kłótniach można się kochać i się potem godzić.
  • Miłość widać tylko w snach. We śnie można sobie wyśnić ślub i pierwsze spotkanie np. w Paryżu. Moi rodzice się tam zaręczyli.
  • Zakochani się spotykają i wyznają i wyznają sobie miłość, kilka miesięcy biorą ślub. Jeszcze nigdy nie byłem na takim ślubie, ale podobno jest tam wesoło. Ślub się kończy i miłość też się czasem kończy.
  • Miłość, to pomaganie komuś w potrzebie, gdy kogoś boli noga, albo, gdy jesteś stary i już sam nie wyjdziesz z samochodu.
  • Gdy kogoś kochasz, to wieczorem możesz go zaprosić do siebie. Wtedy razem coś jecie najpierw zupę ogórkową, a na drugie rybę- łososia. Potem takie kolacje są codziennie. Ja najbardziej lubię zupę ogórkową i łososia.
  • Miłość się okazuje każdego dnia i się daje prezenty i kwiaty, albo breloczek, a jak się nie daje prezentów, to można po prostu powiedzieć komuś.