The International School – logo

Marta Jędrzejczyk

Nauczyciel Muzyki

Wieloletni pedagog, muzyk, trener wokalny, animator. Ukończyłam klasę śpiewu solowego w Szkole Muzycznej II st. w Kielcach, studia magisterskie Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej.

Jestem doświadczonym nauczycielem muzyki – współpracowałam z muzycznym przedszkolem “Nutka”, Szkolą Marzeń, stale z Centrum Kultury w Piasecznie. Jestem certyfikowanym instruktorem wokalnym studia Voice and More w Warszawie, które w procesie kształcenia głosu opiera się na metodzie opracowanej przez Speech Level Singing. Jestem również członkiem Stowarzyszenia Wokalistów Mix oraz stowarzyszenia IVTOM (International Teacher Of Mix). Warsztat pracy nauczyciela śpiewu rozwijałam pod okiem Soni Lachowolskiej, Huberta Noe, Rocio Guitard, Danieli Stieff. Brałam udział warsztatach dydaktycznych rozwoju muzycznego dzieci: Dziecko i muzyka, Ruch, taniec i muzyka w pracy z małymi dziećmi, Formy aktywności twórczej dzieci i młodzieży w oparciu o ideę Carla Orfffa, Aktywność muzyczno-ruchowa na podstawie metody aktywnego słuchania muzyki według Batii Strauss, Przyjazna edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim. Jestem licencjowanym Glottodydaktykiem oraz założycielką Quasi Coro – Kameralnego Chóru Zapalonych w Śpiewaniu.

Jestem właścicielem i dyrektorem Be Music Centrum Rozwoju Muzycznego w Piasecznie.

Inni członkowie