duzelogobestkatering

Szanowni Państwo,
jesteśmy firmą cateringową z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowaną w obsłudze placówek edukacyjnych oraz odbiorców indywidualnych. Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że z dniem 1 września będziemy dostarczać posiłki dla Państwa dzieci.
Przedstawiamy kilka ważnych informacji, które w najbliższym czasie będą mogli Państwo osobiście zweryfikować. Naszym nadrzędnym celem jest serwowanie prawidłowo zbilansowanej, świeżej i naturalnej żywności bez dodatku barwników, konserwantów i sztucznych substancji słodzących.
Doświadczenie, które posiadamy, sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta, a także przygotować wszystkie diety i wykluczenia z jakich korzysta Państwa dziecko.
Posiadamy perfekcyjny i doświadczony zespół, doskonałe zaplecze kuchenne oraz techniczne, każdy etap produkcji jest koordynowany przez naszego doświadczonego dietetyka. Serwowane przez nas posiłki są zdrowe i pełnowartościowe, używamy produktów
naturalnych – tylko najwyższej jakości. Dania zawierają świeże sezonowe owoce i warzywa oraz pełnoziarniste produkty zbożowe.
Posiłki przygotowujemy na bieżąco !!! – „ Dziś zrobione, dziś zjedzone 🙂 ” Korzystamy z usług lokalnych dostawców, co gwarantuje wysoką jakość produktów, nie korzystamy z żywności przetworzonej i gotowych dań mrożonych.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy smacznego 🙂
Zespół Best Katering