W Mój Catering doskonale rozumiemy, jak ważne jest, aby dzieci i młodzież spożywały zdrowe i zbilansowane posiłki wspierające ich prawidłowy rozwój. Odpowiednio skomponowana dieta bogata w niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały pomaga w zachowaniu zdrowia i dodaje najmłodszym energii do nauki i zabawy na cały dzień. Oferujemy smaczne i zróżnicowane menu dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci i młodzieży, zawierające posiłki przyrządzane wyłącznie ze świeżych i wysokiej jakości składników.

Jakość ponad wszystko: Stawiamy na produkty pełne wartości odżywczych tylko od sprawdzonych dostawców. Nie używamy chemii, konserwantów i jakichkolwiek dodatków. Stawiamy na zaawansowaną technologię, która pomaga nam uzyskać najwyższą jakość produktów.
Doświadczenie w produkcji zdrowej żywności: Nasza firma ma 8-mio letnie doświadczenie w produkcji zdrowych posiłków. To nie tylko praca, to nasza pasja, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.
Sami robimy wszystkie składniki: Każdy składnik, który trafia na Państwa talerz, jest u nas starannie przygotowywany. Dbamy o każdy etap produkcji, by dostarczyć Wam jedynie to, co najlepsze.
Zespół ekspertów: Nad bezpieczeństwem wszystkich posiłków czuwa doświadczony zespół dietetyków i technologów żywienia.
Sezonowe menu: Stawiamy na świeżość i sezonowe produkty. Nasze menu jest zawsze dopasowane do bieżących potrzeb i dostępności najświeższych składników.

Doskonale wiemy, że w kwestii jedzenia dzieci i nastolatki są najsurowszymi krytykami. Smak przygotowywanych potraw jest więc dla nas równie ważny, co ich walory odżywcze. Przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze posiłki były nie tylko zdrowe, ale także wyjątkowo smaczne i atrakcyjne wizualnie. Nasz catering dla szkół opracowany został przez kreatywnych dietetyków i wykwalifikowanych technologów żywienia. Dania przyrządzane są przez kucharzy, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych restauracjach. Naszym celem jest usatysfakcjonowanie najmłodszych odbiorców oraz zapewnienie im nie tylko smacznych posiłków w przedszkolach i szkołach, ale również wzbudzenie w nich zainteresowania i pasji do zdrowego jedzenia.

Nasz catering został doceniony również przez ekspertów z branży. Potwierdzają to przyznane nam liczne nagrody, takie jak między innymi Best of Health & Beauty 2023, Certyfikat Polska Firma, Dobra Marka 2022, Dobra Polska Marka 2022, czy Kobieca Marka Roku 2021.