z_piersa_poddebniak_2

Zofia Piersa-Poddębniak

Psycholog

W 2009 roku ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Wspieranie Rozwoju Osobowości. Ukończyłam czteroletnie, specjalistyczne szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychodynamiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Oddziale Psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce, Poradni Zdrowia Psychicznego. Na co dzień pracuję prowadząc długoterminową psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Prowadzę szkolenia oraz warsztaty w zakresu rozwijania umiejętności miękkich dla dzieci i osób dorosłych.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego.

Inni członkowie