Projekt “The Solar System”

Odkrywanie Układu Słonecznego

Uczniowie klasy 3. wyruszyli w ekscytującą podróż przez kosmos, zagłębiając się w swój projekt dotyczący Układu Słonecznego. Każde ciało niebieskie, od planet po Księżyc i promienne słońce, zostało powołane do życia przez chętnych uczniów indywidualnie lub w grupach.

W klasie panował entuzjazm, a uczniowie z zapałem zbierali informacje i przygotowywali prezentacje. Każdy uczeń lub grupa wzięła na siebie odpowiedzialność za badanie i dzielenie się cudami konkretnego aspektu Układu Słonecznego. Od skalistego terenu Marsa po gazowe olbrzymy, takie jak Jowisz i Saturn, zbadano każdą planetę i ciało niebieskie.

Zakończenie projektu nastąpiło podczas uroczystego występu dla reszty szkoły. Z zaraźliwą energią uczniowie klasy 3. zaprezentowali swoją wiedzę i kreatywność za pomocą dwóch piosenek, które celebrowały cuda Układu Słonecznego i prezentowały swoją pracę.

To była świetna zabawa, a załoga klasy 3 całkowicie sobie poradziła. Dzięki nim nauka o Układzie Słonecznym stała się nieziemską zabawą!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *