Poznajemy świat zawodów

Szanowni Państwo,

w pierwszym semestrze roku szkolnego Uczniowie Klasy II  uczestniczyli w cyklu spotkań „Zawody naszych Rodziców i Bliskich”. Podczas ich trwania chętni Rodzice i Członkowie Rodzin mogli zaprezentować tajniki wykonywanych przez siebie specjalności. W niezwykły i oryginalny sposób opowiedzieli nam o swoich zawodach, a także przedstawili narzędzia pracy, jakich używają na co dzień. Spotkania prowadzone w formie warsztatów były okazją nie tylko do wyjątkowej i twórczej nauki, ale także okazją do wspólnej fantastycznej zabawy i szerszej integracji.

Z całego serca dziękujemy Państwu za włączenie się do naszej akcji, a także za olbrzymie zaangażowanie, kreatywność, upominki i poświęcony czas.

Z przyjemnością prezentujemy filmy pamiątkowe. Zapraszamy do naszej Galerii.

Z wyrazami wdzięczności,

Wychowawca Klasy II

 Anna Kerdelewicz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *