Pierwszy dzień szkoły klas 0-3

• gallery

Szanowni Państwo,
Chciałabym poinformować, że jesteśmy przygotowani na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w tradycyjnej stacjonarnej formie. W dniu 1 września zapraszamy serdecznie naszych uczniów klas 0-3 na pierwsze powakacyjne spotkanie z nauczycielami.

Powrót uczniów do szkoły będzie jednak wymagał wprowadzenia szczegółowych procedur bezpieczeństwa opracowanych na podstawie wytycznych MEN, MZ i GIS.
Prześlemy je Państwu w przyszłym tygodniu.

Równolegle, opracowujemy także plan zdalnego nauczania, który wdrożymy w sytuacji tego wymagającej.

Przypominam, że w pierwszym dniu nauki nie ma w naszej szkole uroczystości otwierającej rok szkolny z udziałem rodziców. Tego dnia nauczyciele i uczniowie pracują już zgodnie z planem lekcji tzn.:

• Szkoła jest otwarta w godz. 7.50-17.30.
  • Każda klasa ma 7 lekcji od 8.45 do 15.25:
  • W tym dniu uczniowie zjedzą w szkole obiad, dlatego proszę pamiętać o zgłoszeniu dziecka w systemie Masterszef.
  • W godz. 7.50-8.45 i 15.25-17.30 nauczyciele zapewniają uczniom opiekę podczas dyżurów porannych i popołudniowych.
  • Każdy uczeń w tym dniu:
    • przychodzi w stroju szkolnym tzn. biała lub granatowa koszulka polo, ciemne spodnie lub spódniczka, buty na zmianę
    • otrzyma podręczniki i ćwiczenia do programu polskiego i kanadyjskiego oraz plan lekcji
    • przynosi plecak, piórnik, zeszyty
    • przynosi strój sportowy na w-f tzn. biały t-shirt, granatowe spodenki, buty sportowe na rzepy z białą podeszwą
    • ma w plecaku lunch box z drugim śniadaniem i bidon na wodę
  • W dn. 01.09. otrzymacie Państwo szczegółowe informacje o popołudniowych zajęciach dodatkowych i sposobie zapisywania dzieci. Zajęcia rozpoczną się od 14.09.
  • Planujemy zebrania z rodzicami:
    • dn. 07.09. (pon) godz. 17.30 kl. 0 i kl. 1
    • dn. 08.09. (wt) godz. 17.30 kl. 2 i kl. 3