Dzień Empatii

Tydzień Empatii zakończyliśmy z hukiem. Za nami spotkania ze wspaniałymi kobietami, które dały nam piękną lekcję o tym, czym dziś jest niepełnosprawność.

Pani Bogumiła- aktywistka z Fundacji Integracja i wulkan energii, opowiedziała o codzienności osób z niepełnosprawnościami, o swoim mercedesie wśród wózków, o zmysłach oraz o tym, jak mądrze pomagać innym.

Pani Izabela- prezeska Fundacji Kulawa Warszawa, wszechstronna i wielokrotnie nagradzana sportsmenka pokazała nam, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, a nie niesprawne nogi, czy ręce, i że jeśli czegoś się pragnie, to nie ma siły, która może nas powstrzymać przed osiągnięciem celu.

Dziękujemy również Pani Aleksandrze z Fundacji Integracja za pomoc i obecność! Dziękujemy!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *