Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery

Ahoj! Wydarzenie to miało miejsce 7 listopada. Uczniowie klasy pierwszej w obecności swoich bliskich, a także dyrekcji szkoły i wychowawców złożyli przysięgę oraz uroczyście zostali włączeni w społeczność uczniowską naszej szkoły. Tuż przed ceremonią pasowania pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne – wszystko na piracko-szkolną nutę. Do pierwszoklasistów popłynęły życzenia od uczniów ze starszych klas. Klasa trzecia przygotowała piękne sówki – breloczki. Ósmoklasiści życzyli uczniom klasy pierwszej sukcesów i pięknych przyjaźni, oraz tego by z dumą opowiadali o tym, do jakiej szkoły uczęszczają. Na zakończenie po raz pierwszy wybrzmiał nasz szkolny hymn „…w wyjątkowej Szkole Międzynarodowej…”, który został napisany specjalnie dla uczniów naszej szkoły. Pierwszakom i ich rodzicom życzymy wspaniałej przygody z Międzynarodową.