Szanowni Państwo,
dn. 03 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i zapraszamy serdecznie naszych uczniów klas 0-3 na pierwsze powakacyjne spotkanie z nauczycielami.

W tym roku zmieniamy formułę pierwszego dnia w szkole i uczniowie pracują już zgodnie z planem lekcji tzn.:
• Szkoła jest otwarta w godz. 7.50-17.30.
• Każda klasa ma 7 lekcji od 8.45 do 15.25:
– 1. i 2. lekcja z wychowawcą
– 3. lekcja niespodzianka
– 4. i 5. lekcja z nauczycielem programu kanadyjskiego
– 6. i 7.lekcja lekcja zajęcia sportowe
• W tym dniu uczniowie zjedzą w szkole obiad.
• Każdy uczeń w tym dniu:
– przychodzi w stroju szkolnym tzn. biała lub granatowa koszulka polo, ciemne spodnie lub spódniczka, buty na zmianę
– przynosi strój sportowy na w-f tzn. biały t-shirt, granatowe spodenki, buty sportowe na rzepy z białą podeszwą
– przynosi lunch box z drugim śniadaniem i bidon na wodę
• W godz. 7.50-8.45 i 15.25-17.30 nauczyciele zapewniają uczniom opiekę podczas dyżurów.

Na stronie WWW szkoły, w zakładce Ogłoszenia, znajdziecie Państwo informacje dotyczące:
– tzw. wyprawki ucznia, czyli przygotowania niezbędnych dla ucznia przyborów szkolnych
– listy lektur szkolnych
– kalendarz nowego roku szkolnego

Terminy zebrań z rodzicami:
– dn. 10.09. (pon) godz. 17.30 kl. 0 i kl. 1
– dn. 11.09. (wt) godz. 17.30 kl. 2 i kl. 3