Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce, konkurs odbędzie się w innym terminie. O nowych ustaleniach poinformujemy niezwłocznie.

W czwartek, 9 maja 2019 Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School w Warszawie była gospodarzem szóstego międzyszkolnego konkursu
„The 6th International Speaking Contest”.

Konkurs otrzymał patronat Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Dzielnicy Ursynowa Pana Roberta Kempy, Fundacji British Council i Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas konkursu szkoła miała przyjemność gościć uczniów Szkoły Podstawowej Edison oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej 97, którzy zajęli pierwsze miejsca w etapach wewnątrzszkolnych.

Jury (w składzie przedstawiciel Fundacji British Council, Uniwersytetu Warszawskiego i gospodarza konkursu) wysłuchało dwóch prezentacji uczniów z kategorii wiekowej klas 1-3, trzech prezentacji uczniów z klas 4-6 i 4 występów klas 7-8.
Nauczyciele programu kanadyjskiego świetnie sprawdzili się w roli prowadzących całą ceremonię i dzięki nim tegoroczna edycja konkursu na pewno zostanie na długo zapamiętana.

Po ceremonii wręczenia nagród uczestnicy i przybyli goście wybrali się do ogrodu na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za mnóstwo niezapomnianych emocji i świetnie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!