10 maja 2018r. nasza szkoła już po raz 5ty będzie gościć uczestników finału naszego autorskiego konkursu „The International Speaking Contest”. Konkurs ma zasięg powiatowy i organizowany jest pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Pedagogicznego, Burmistrza gminy Ursynów oraz British Council. W tym roku etap klasowy był obowiązkowy dla wszystkich uczniów, dając możliwość sprawdzenia się w formule „public debates” czy autoprezentacji tak popularnej w szkołach międzynarodowych. Mimo, że w tym roku mogliśmy mieć tylko jednego lub dwóch reprezentantów szkoły, to w każdej klasie było wiele wspaniałych prezentacji, które również należy docenić. Dziękujemy nauczycielom programu kanadyjskiego za wsparcie uczniów w ostatnim miesiącu przygotowań. Sarze Winek z klasy 3, Wiktorii Baraniak z klasy 4b, Marie Herbstein & Mai Zatorskiej z klasy 7a i Maxowi Gontard z klasy 7b gratulujemy wygranej w etapie szkolnym. Bądźcie z nami podczas finałów powiatowych 10 maja. Czeka nas ekscytująca walka na słowa!

W czwartek, 10 maja, odbył się finał 5-ego Powiatowego Konkursu „The International Speaking Contest”. Z roku na rok nasi uczniowie są coraz lepsi! Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, a także przedstawicielom British Council i Uniwersytetu Warszawskiego, którzy przybyli na to wydarzenie, czyniąc je niezapomnianym i najważniejszym momentem roku.

Gratulacje dla Sary Winek z klasy 3 za zajęcie 2. miejsca w kategorii klas 1-3 oraz dla Wiktorii Baraniak za jej 1. miejsce w kategorii klas 4-5. Gratulujemy również Maxowi Gontard za zdobycie 1. miejsca za występ indywidualny w kategorii klas 6-7, a także Marie Herbstein i Mai Zatorskiej – laureatkom 1. miejsca za występ grupowy w kategorii klas 6-7. Wspaniałe efekty!

Nasi uczniowie ustawili poprzeczkę bardzo wysoko i postaramy się powtórzyć to w przyszłym roku 🙂