Nazywam się Sandra Farag. Pochodzę z Kanady jednak mam też egipskie korzenie. Mieszkałam w wielu krajach, m.in. w Bahrajnie i Omanie. Jeżdżąc do wielu ciekawych miejsc, postrzegam siebie jako obywatela świata. Posiadam sześcioletnie doświadczenie w nauczaniu m.in. w Hiszpanii, Egipcie i w Polsce. Pracowałam również jako wolontariusz ucząc angielskiego w Krakowie. Moje doświadczenie nauczycielskie obejmuje różne grupy wiekowe, zarówno dzieci jak i dorosłych, jednak najwięcej przyjemności sprawiała mi praca z dziećmi. Wierzę, że bez względu na to, na jakim etapie swojego życia jesteśmy, należy zawsze dążyć do perfekcji. Powinniśmy pracować nad sobą zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a każde wyzwanie czy doświadczenie powinno być dla nas wyzwaniem. Nauczyłam się, że pozytywne otoczenie w klasie i świadomi uczniowie, którzy pracują najlepiej jak potrafią, to podstawowe składniki trwałej relacji z nimi. Dlatego od samego początku moim celem była praca jako nauczyciel i wychowawca. Moja kreatywność i ciężka praca sprawiają, że osiągam w pracy znakomite wyniki, co jest również spowodowane pozytywnym wsparciem moich uczniów, którzy wspaniale reagowali na moje metody nauczania, pomysły i zajęcia. Jestem nie tylko zmotywowana do pracy i inspirowania dzieci, ale również do tego, żeby rzucać im wyzwania i wspierać rozwój ich umiejętności. Jestem podekscytowana faktem, że dołączyłam do ekipy Szkoły Międzynarodowej i będę wpływała na wiedzę dzieci i kolejnych pokoleń.