Po ukończeniu Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie w 2010 roku, przyjąłem święcenia kapłańskie i zostałem skierowany do parafii w Grodzisku Mazowieckim, gdzie posługiwałem przez 4 lata. Między innymi uczyłem w szkole podstawowej.
Od września 2014 roku jestem wikariuszem w parafii św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu, a także nauczycielem religii w naszej szkole. Lubię pracę z dziećmi, która stawia przede mną wciąż nowe wyzwania. Jako pedagog czerpię doświadczenie z harcerstwa oraz parafialnego duszpasterstwa dzieci i młodzieży. Oprócz spędzania czasu na modlitwie i czytaniu, również biegam, wędkuję lub oglądam mecze piłki nożnej. Ważne jest dla mnie utrzymywanie więzi z rodziną i znajomymi.