Nazywam się Natalia Karpowicz i jestem nauczycielem języka francuskiego. Ukończyłam wydział Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego UW oraz Filologię Romańską UW. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas licznych warsztatów i szkoleń, odbyłam między innymi staż dla nauczycieli języka francuskiego w ramach programu Comenius w Montpellier i Paryżu. Podczas moich zajęć staram się by moi uczniowie poznali nie tylko gramatykę i słownictwo, ale także kulturę Francji i krajów francuskojęzycznych. Chciałabym by nauka francuskiego była dla uczniów przyjemnością i by przynosiła radość i dumę. Moją pasją są języki obce ( nie tylko francuski ), podróże. W tym roku szkolnym mam przyjemność pełnić rolę wychowawcy klasy 4a.