Międzynarodową kulturą pracy oraz nauki fascynuję się od lat. Jako uczestniczka wymiany studenckiej (Program Sokrates/Erasmus), absolwentka studiów International Business Program (Wydział Zarządzania UW) oraz Public Relations (SGH), miałam okazję studiować oraz pracować w środowisku międzynarodowym. Jednak poczucie spełnienia zawodowego przyszło wraz z podjęciem pracy lektora języka angielskiego oraz ukończeniem studiów w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem również egzaminatorem Cambridge English.

Praca w Podstawowej Szkole Międzynarodowej The International School jest dla mnie czasem wyjątkowym, gdyż nieocenione oraz bardzo przydatne okazało się doświadczenie zdobyte w korporacjach oraz praktyczne umiejętności zdobyte podczas obozów młodzieżowych.

Do moich największych pasji należą taniec towarzyski, teatr muzyczny oraz czytanie książek.