Gina Tremaglio

Moją motywacją do zostania nauczycielem była chęć wpływania na życie młodych ludzi, którzy są najcenniejszym zasobem świata. Ich naturalny potencjał, innowacyjność, wyobraźnia i kreatywność są autentyczne; czynią życie zabawnym i ekscytującym! Chcę zachęcić moich wychowanków, aby przez całe życie byli uczniami i krytycznymi myślicielami, którzy podchodzą do wyzwań
z nieustępliwością i odwagą.

Pochodzę z Connecticut, małego stanu w północno-wschodniej części USA. Posiadam tytuł licencjata w zakresie literatury angielskiej, który uzyskałam na Emmanuel College. Obecnie piszę pracę magisterską z obszaru nauczania języka angielskiego osób mówiących innymi językami (TESOL) w Central Connecticut State University. Posiadam również uprawnienia nauczycielskie w zakresie nauczania języka angielskiego osób mówiących innymi językami, nauczania języka angielskiego w szkoła ponadpodstawowych oraz edukacji dwujęzycznej dla dorosłych.

Moje zainteresowania poza nauczaniem obejmują taniec, pisanie, podróżowanie i spędzanie czasu z moimi przyjaciółmi i rodziną.