Moja przygoda ze szkolnictwem rozpoczęła się już w dzieciństwie. Odkąd pamiętam moją pasją i ulubionym przedmiotem w szkole była matematyka, zawsze brałam udział we wszystkich możliwych konkursach matematycznych. Z wykształcenia i zamiłowania jestem nauczycielem matematyki i informatyki co w dużej mierze zawdzięczam moim rodzicom, którzy również są nauczycielami.

Z Podstawową Szkołą Międzynarodową The International School jestem związana od 2013 roku, gdzie zostałam zatrudniona jako nauczyciel wspomagający uczniów w klasach I-III. Obecnie prowadzę również lekcje matematyki w klasach czwartych (pracując z uczniami zdolnymi).

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcje, móc obserwować jak każde z nich ewoluuje i jakie robi postępy w nauce, to uczucie bezcenne. Doświadczenia zawodowe oraz rodzicielskie są dla mnie motywacją do dalszego doskonalenia moich umiejętności, ciągłego poszukiwania pomysłów do pracy z dziećmi by zabawa mogła być nauką i nauka zabawą. W pracy z uczniami kieruję się zasadą, że wszystkie napotkane trudności można pokonać a spokojne pozytywne usposobienie nauczyciela to klucz do sukcesu i szacunku ze strony uczniów.

Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną na świeżym powietrzu.