Nasza szkoła jest wszechstronnie wyposażona, aby zapewnić uczniom wszystko czego potrzebują. Sale, w których dzieci spędzają większość dnia są klimatyzowane i jasne, przystosowane do nauki i zajęć dodatkowych. Każda sala wyposażona jest w system Smart Board oraz projektor i komputer, co umożliwia aktywne prowadzenie lekcji z wykorzystaniem zasobów multimedialnych.

Dodatkowo, uczniowie klas 4-6 mają dostęp do edukacyjnej platformy ixl.com w języku angielskim. Uczniowie mają do dyspozycji pracownię komputerową, aulę teatralną, plac zabaw, bibliotekę polską i angielską, stołówkę oraz boisko sportowe. Po zajęciach lekcyjnych mogą korzystać z bogatego programu zajęć dodatkowych w języku angielskim i polskim. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.


Wiek dzieci

Ilość dzieci

Klasa 4


Wiek dzieci

Ilość dzieci

Klasa 5b


Wiek dzieci

Ilość dzieci

Klasa 5a


Wiek dzieci

Ilość dzieci

Klasa 6