logo1

Szanowni Państwo,
w dn. 30 sierpnia w godz. 17.00-18.30 zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów klasy 0 wraz z rodzicami na spotkanie integracyjne w Podstawowej Szkole Międzynarodowej The International School ul. Działkowa 34.

Będzie to dobra okazja, aby uczniowie zobaczyli szkołę, swoją klasę i nauczycieli jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa pozwoli poczuć naszym nowym uczniom i Państwu przyjazną atmosferę naszej szkoły i z większą pewnością przyjść 3 września. Planujemy także Państwa spotkanie z psychologiem szkoły na temat adaptacji dziecka w szkole.
Bardzo prosimy o potwierdzenie w sekretariacie szkoły obecności podczas tego spotkania.

W lipcu otrzymacie Państwo jeszcze szczegółowe informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego, organizacji pracy szkoły oraz pierwszego zebrania z wychowawcą klasy i nauczycielem programu kanadyjskiego.

Z poważaniem
Katarzyna Wierzbicka
Dyrektor Szkoły

Anna Perkowska
Wychowawca klasy 0