Szukasz dla swojego dziecka bezpiecznej szkoły podstawowej, która zagwarantuje mu edukację i opiekę na najwyższym poziomie oraz ułatwi start w dorosłe życie?
Wybierz The International School – jedyną szkołę w Warszawie, która łączy realizację  polskiej i kanadyjskiej podstawy programowej
ze skuteczną nauką języka angielskiego metodą immersji.

Zapisy do szkoły podstawowej

Poniżej udostępniamy formularz on-line umożliwiający zapis dziecka do szkoły lub na dzień próbny. Prosimy o wypełnienie wszystkich obowiązkowych pól i wciśnięcie przycisku “Wyślij” na samym dole formularza.

• Informacje Podstawowe
    • Dane Ucznia
    • Dane Rodzica
    • Zgody

Nabór do szkoły podstawowej The International School trwa przez cały rok. Zdajemy sobie sprawę, że proces wyboru szkoły może być bardzo trudny zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Dlatego też zapraszamy na dzień próbny, który ułatwi podjęcie decyzji.

Jak wygląda dzień próbny?

W czasie dnia próbnego dziecko spędza cały dzień z klasą, w której gości. Integruje się z rówieśnikami i uczestniczy we wszystkich zajęciach i aktywnościach. Dzięki temu dziecko ma szansę sprawdzić, jak czuje się w naszej szkole. W ciągu dnia kandydat uczestniczy w kilku spotkaniach indywidualnych diagnozujących jego umiejętności i wiedzę z zakresu polskiej podstawy programowej, głównie język polski i matematyka oraz spotyka się też z nauczycielem programu kanadyjskiego, który sprawdza poziom języka angielskiego. W ciągu dnia kandydata otacza też opieką psycholog szkoły.

Chcesz sprawdzić, jak wygląda nauka w The International School lub zapisać dziecko na dzień próbny? Skorzystaj z formularza powyżej lub zadzwoń i zapisz się na indywidualne spotkanie na terenie naszej szkoły. Zapraszamy!

Dlaczego my?

Międzynarodowa szkoła podstawowa The International School stawia ucznia pierwszym miejscu. Oferujemy kompleksowy ośmioletni program międzynarodowy, dzięki któremu dzieci mają możliwość doskonalenia swojej wiedzy i zdolności językowych, pod okiem licencjonowanych nauczycieli z Kanady i USA. Skutecznie realizują również naukę przedmiotów z polskiej podstawy programowej, co potwierdzają wysokie wyniki sprawdzianu po klasie ósmej.

Tworzymy dzieciom warunki do rozwoju w różnych dziedzinach. Organizujemy zajęcia takie jak: kółko artystyczne, nauka programowania z robotem Photon czy warsztaty z druku 3D. Realizujemy w szkole naukę metodą projektową, która przynosi uczniom wymierne korzyści edukacyjne w procesie kształcenia, a także umożliwia im rozwój takich cech osobowych jak kreatywność, samodyscyplina, systematyczność, empatia i samodzielność.

Maksymalnie zwiększyliśmy liczbę godzin lekcji prowadzonych w języku angielskim, dzięki czemu dziecko ma szansę w naturalny sposób opanować go na najwyższym poziomie, zbliżonym do znajomości języka ojczystego. Organizujemy również edukacyjne wycieczki do Wielkiej Brytanii, które są dopasowane do potrzeb danej klasy.

Absolwenci naszej szkoły są młodymi obywatelami świata o szerokich horyzontach – stypendystami,
    którzy już studiują w kraju lub za granicą, a ze względu na swoją biegłość językową oraz zrozumienie różnych kultur
    potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji życiowej bez względu na miejsce zamieszkania.

Po ukończeniu szkoły dziecko otrzymuje:

• polskie świadectwo ukończenia szkoły podstawowej według nowej podstawy programowej MEN,
    • certyfikat kanadyjski wraz z kartami raportu wyników w nauce, respektowanymi w USA i Kanadzie,
    • certyfikaty językowe tj. YLE, PET, KET, PCE.

Podwójny dyplom oraz biegłość językowa umożliwia kontynuowanie kształcenia nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Zapisz swoje dziecko do The International School i zapewnij mu świetlaną przyszłość bez barier.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.