Szanowni Państwo,
Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Podstawowej Szkole Międzynarodowej.

UWAGA WAŻNE – OD 1 WRZEŚNIA ULEGA ZMIANIE SYSTEM DO ZAMAWIANIA POSIŁKÓW. PROSIMY PAŃSTWA O REJESTRACJĘ W APLIKACJI STARTEDU. ZWRACAMY UWAGĘ NA ZMIANĘ PAŃSTWA INDYWIDUALNYCH RACHUNKÓW BANKOWYCH DO WPŁAT ZA ZAMÓWIONE POSIŁKI (SUGERUJEMY AKTUALIZACJĘ DANYCH W PAŃSTWA PORTALACH BANKOWYCH). RACHUNKI BANKOWE UŻYWANE PRZEZ PAŃSTWA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 SĄ NIE MOGĄ BYĆ DALEJ WYKORZYSTYWANE. UPRZEJMIE PROSIMY O ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI PRZY DOKONYWANIU WPŁAT ABY UNIKNĄĆ EWENTUALNYCH POMYŁEK.

1. Firma cateringowa BEST KATERING wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.
  2. REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

Szkoła na ul. Jagielskiej 2 →  startedu.pl/Rejestracja
Działkowej 34 →  startedu.pl/Rejestracja

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

1. Adres do logowania na konto STARTEDUstartedu.pl/User/LogIn
  2. Począwszy od dnia 28 sierpnia 2019 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU.
  3. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej na jeden dzień przed dostawą posiłku, do godziny 20.00.
  4. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
  5. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
    • Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
    • Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
  6. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne
    • Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO). STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Środki zgromadzone w systemie MASTERSZEF zostaną automatycznie przekazane na nowe konto w aplikacji STARTEDU.
Rejestrując się w nowej aplikacji, prosimy o użycie tego samego loginu (adresu email) oraz hasła jak w systemie MASTERSZEF.

(Pobierz informację w formacie .pdf)