Szanowni Państwo,
dn. 02 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i zapraszamy serdecznie naszych uczniów klas 0-3 na pierwsze powakacyjne spotkanie z nauczycielami.

Wyjaśniam, że nie ma w naszej szkole uroczystości otwierającej rok szkolny z udziałem rodziców. Pierwszego dnia nauczyciele i uczniowie pracują już zgodnie z planem lekcji tzn.:

• Szkoła jest otwarta w godz. 7.50-17.30.
  • Każda klasa ma 7 lekcji od 8.45 do 15.25:
  • W tym dniu uczniowie zjedzą w szkole obiad, dlatego proszę pamiętać o zgłoszeniu dziecka w systemie Masterszef.
  • W godz. 7.50-8.45 i 15.25-17.30 nauczyciele zapewniają uczniom opiekę podczas dyżurów.

Każdy uczeń w tym dniu:
– przychodzi w stroju szkolnym tzn. biała lub granatowa koszulka polo, ciemne spodnie lub spódniczka, buty na zmianę
– przynosi plecak i piórnik
– otrzyma podręczniki i ćwiczenia do programu polskiego i kanadyjskiego oraz plan lekcji
– przynosi strój sportowy na w-f tzn. biały t-shirt, granatowe spodenki, buty sportowe na rzepy z białą podeszwą
– przynosi lunch box z drugim śniadaniem i bidon na wodę

Poniżej informacje dotyczące:
tzw. wyprawki ucznia, czyli przygotowania niezbędnych przyborów szkolnych
listy lektur szkolnych
kalendarz nowego roku szkolnego

W załączniku wysyłamy Państwu informacje dotyczące:
– tzw. wyprawki ucznia, czyli przygotowania niezbędnych przyborów szkolnych
– listy lektur szkolnych
– kalendarz nowego roku szkolnego

Powyższe informacje znajdą się też na stronie WWW szkoły, w zakładce Ogłoszenia.

• W dn. 02.09. otrzymacie Państwo szczegółowe informacje o popołudniowych zajęciach dodatkowych i sposobie zapisywania dzieci. Zajęcia rozpoczną się od 16.09.

Terminy zebrań z rodzicami:
– dn. 09.09. (pon) godz. 17.30 kl. 0 i kl. 1
– dn. 10.09. (wt) godz. 17.30 kl. 2 i kl. 3