Sara Rivera

Nauczyciel Programu Kanadyjskiego

Od zawsze wiedziałam, że chcę być nauczycielką. Miałam najlepszych nauczycieli w szkole podstawowej i w liceum, stąd też sama odkryłam, że chcę być inspiracją dla innych. Możliwość przyjazdu do innego kraju, próba zmiany, była moim marzeniem.
Pochodzę z Michigan, czyli stanu, który wyglądem przypomina rękawiczkę. Mam również latynoskie pochodzenie. Mój tata pochodzi z Puerto Rico, a moja mama jest Meksykanką.
Uwielbiam dzielić się moją latynoską kulturą z moimi uczniami. Posiadam tytuł Bachelor of Science z pedagogiki, który zdobyłam na Central Michigan University. W Stanach Zjednoczonych przez trzy ostatnie lata uczyłam klasy 3. Mam już osiem lat doświadczenia w pracy z dziećmi.
Kiedy nie uczę, podróżuję, próbuję nowych dań i spędzam czas z przyjaciółmi oraz rodziną. Jestem bardzo podekscytowana moim nowym życiem w Polsce, gotowa rozpocząć rok szkolny w The International School.

Inni członkowie