Dzień_skakanki

26 listopada w Szkole Międzynarodowej świętowaliśmy Dzień Skakanki. W zabawach wzięli udział wszyscy obecni tego dnia uczniowie. Głośne okrzyki były dowodem na to, że każdej konkurencji towarzyszyły duże emocje. Zawodnicy zaczęli od sztafet z małą skakanką. Skoki na dużej skakance dzieci wykonywały najpierw całą grupą jednocześnie, a następnie kolejno dołączając. Rekordziści utworzyli 7-osobową grupę równo skaczących zawodników! Oglądaliśmy także dwa pokazy: zmagania dziewczynek z 2 i 3 klasy w grze w „Sztandary” oraz chłopców z Klubu Sportowego grających w koszykówkę. Ostatnią konkurencją były skoki indywidualne w trzech różnych stylach, a zwycięzcą zostawała osoba najdłużej skacząca. Po niektórych nie było widać w ogóle zmęczenia, a skakanie musiało zostać przerywane przez jurorów. Wszystkie klasy otrzymały piłkę oraz linę, a najlepsi zawodnicy konkurencji indywidualnych – skakanki, aby mogli dalej rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie.